Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Odber noviniek z lovitech.sk

Radi u nás nakupujete alebo zdá sa Vám, že by sa mohlo u nás dobre nakupovať? Pridajte sa k odberu noviniek z našej stránky potvrdením emailu. Neujde Vám žiadna akcia ani novinka. Email Vám nepošleme častejši ako 1-krát mesačne, takže žiadna plná schránka nehrozí...! :-)



NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
  1. Úvod
  2. Dávkovače a zásobníky
  3. Dávkovač tekuté umývacie pasty, tekutého mydla a dezinfekcií GROUP, biely

Dávkovač tekuté umývacie pasty, tekutého mydla a dezinfekcií GROUP, biely

Dávkovač tekuté umývacie pasty, tekutého mydla a dezinfekcií GROUP, biely Podrobné informácie ​Dávkovač neobsahuje nádobku na dolievanie. Do dávkovača sa vkladajú kartuše – vrecká, ktoré sú hermeticky uzavreté a nehrozí znečistenie (kontaminácia) obsahu. Do tohto dávkovača patria vre... celý popis
Dostupnosť
Na objednávku - do 7 dní
38,19 €
/ ks
31,05 €
bez DPH
Číslo produktu: VXDAVG00198
Strážiť cenu / dostupnosť
V obľúbených Do obľúbených
  • Kompletné špecifikácie
  • Dávkovač tekuté umývacie pasty, tekutého mydla a dezinfekcií GROUP, biely
    Dávkovač tekuté umývacie pasty, tekutého mydla a dezinfekcií GROUP, biely
    Na objednávku - do 7 dní
    38,19 €
    / ks
    31,05 € bez DPH
Kompletné špecifikácie

Dávkovač tekuté umývacie pasty, tekutého mydla a dezinfekcií GROUP, biely

Podrobné informácie

​Dávkovač neobsahuje nádobku na dolievanie. Do dávkovača sa vkladajú kartuše – vrecká, ktoré sú hermeticky uzavreté a nehrozí znečistenie (kontaminácia) obsahu. Do tohto dávkovača patria vrecká systému GROUP.

Jednoduchá výmena prázdneho vrecka za plný, taktiež šetrí čas pri doplnení dávkovača. Doslova behom niekoľkých sekúnd je dávkovač opäť plný a pripravený na ďalšie použitie.

Vďaka tomu, že sa prázdna kartuš vyhadzuje bez dávkovacieho mechanizmu (tzn. iba vrecko samotné), systém dokazuje, že aj kartušové riešenie môže byť priaznivé k životnému prostrediu. Vzniká tak totiž oveľa menej odpadu, ako pri dolievaní z kanistra.

Veľkosť jednej dávky je 1,4 ml.

2013 - 2025 LOVITECH, s.r.o. - Už 12 rokov s Vami...


Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk