Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Odber noviniek z lovitech.sk

Radi u nás nakupujete alebo zdá sa Vám, že by sa mohlo u nás dobre nakupovať? Pridajte sa k odberu noviniek z našej stránky potvrdením emailu. Neujde Vám žiadna akcia ani novinka. Email Vám nepošleme častejši ako 1-krát mesačne, takže žiadna plná schránka nehrozí...! :-)NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
  1. Úvod
  2. Profi produkty CLEAMEN
  3. Cleamen 711 slabo penivý kyslý priemyselný čistič 21kg

Cleamen 711 slabo penivý kyslý priemyselný čistič 21kg

Slabo penivý kyslý priemyselný čistiaci prostriedok na báze zmesi organických a anorganických kyselín s tenzidmi. Používa se k rýchlemu odstráneniu ... celý popis
Dostupnosť
Na objednávku - do 7 dní
Záloha za vratný obal 20L
3,60 €
94,96 €
79,13 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:VC711210099
Výrobca:CORMEN
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie
Slabo penivý kyslý priemyselný čistiaci prostriedok na báze zmesi organických a anorganických kyselín s tenzidmi. Používa se k rýchlemu odstráneniu priemyselného znečištenia predovšetkým tam, kde alkalické a neutrálne prostriedky sú vzhľadom k charakteru znečištenia neúčinné. Prostriedok sa uplatňuje dobre tam, kde súčasťou znečištenia sú i malé železné alebo zoxidované čiastočky napríklad v brzdovom prachu. Môže se používať napríklad k čišteniu železničných vagónov, pri čištení ostatných prostriedkov cestnej dopravy, pri odstránení znečištenia v autoservisoch, k odstráneniu nečistôt z prepraviek, kde se ukladá použité náradie z opráv, a pod. Dobre slúži i k odstráneniu vápenných usadenín z okenných tabúľ. Dá sa použiť i v potravinárskom priemysle, napríklad k kyslému mytiu údiarenských tyčí a foriem na šunku z hliníka, predovšetkým ručným spôsobom s mechanickým dočistením.
 
Návod na použitie:
Prostriedok sa používa v koncentráciách od 5-50%, podľa stupňa znečistenia. Čistiaci proces urýchľuje mechanické pôsobenie a teplota (až do 50 ºC). Identifikácia nebezpečnosti:

Zmes je klasifikovaná ako nebezpečná v zmysle nariadenia 1272/2008/ES.

Výstražné slovo - Nebezpečenstvo

Klasifikácia podľa nariadenia 1272/2008/ES:
Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí./ Skin Corr 1B; H314

Výstražný symbol nebezpečnosti: GHS05

 
 
Na stiahnutie

2013 - 2023 LOVITECH, s.r.o. - Už 10 rokov s Vami...


Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk