Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Odber noviniek z lovitech.sk

Radi u nás nakupujete alebo zdá sa Vám, že by sa mohlo u nás dobre nakupovať? Pridajte sa k odberu noviniek z našej stránky potvrdením emailu. Neujde Vám žiadna akcia ani novinka. Email Vám nepošleme častejši ako 1-krát mesačne, takže žiadna plná schránka nehrozí...! :-)NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
  1. Úvod
  2. Profi produkty CLEAMEN
  3. CLEAMEN Gastro Professional odvápňovač plôch a technológií 6kg

CLEAMEN Gastro Professional odvápňovač plôch a technológií 6kg

CLEAMEN na odvápňovač plôch a technológí z radu GASTRO PROFESSIONAL je prémiový produkt určený na odstraňovanie vodného kameňa z nerezových zariadení ... celý popis
Dostupnosť
Skladom u nás
53,44 €
44,53 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:VCGOT060099
Výrobca:CORMEN
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

CLEAMEN na odvápňovač plôch a technológí z radu GASTRO PROFESSIONAL je prémiový produkt určený na odstraňovanie vodného kameňa z nerezových zariadení ako sú umývačky riadu, práčky, konvektomaty, varné kanvice, hrnce, naparovače a tiež všetkých nerezových plôch hlavne v kuchyni alebo inde. Nie je vhodný na vápencové povrchy, lesklý a umelý kameň, hliník, drevo a lamináty.

CLEAMEN na odvápňovač plôch a technológí z radu GASTRO PROFESSIONAL bez zbytkov odstraňuje problémové usadeniny a zanecháva plochy čisté. Vďaka obsahu antikoróznych látok nenarušuje kovové povrchy.

Menšie predmety odvánite ponornou metódou (doba pôsobenia cca 10min), na veľké plochy naneste napeňovačom (doba pôsobenia cca 30min) a následne dôkladne opláchnite vodou.

pH koncentrátu: 1

Identifikácia nebezpečnosti:
Zmes je klasifikovaná ako nebezpečná v zmysle nariadenia 1272/2008/ES.

Výstražné slovo - Nebezpečenstvo

Klasifikácia podľa nariadenia 1272/2008/ES:
Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí./ Skin Corr 1B; H314

Môže byť korozívna pre kovy;  H290

Výstražný symbol nebezpečnosti: GHS05

 CLEAMEN GASTRO PROFESSIONAL JE PRODUKTOVÁ RADA OD ČESKÉHO VÝROBCU CORMEN, KTORÁ PODLIEHA SELEKTÍVNEJ DISTRIBÚCII A ZAKÚPIŤ JU MôŽETE LEN OD ZAŠKOLENÝCH CERTIFIKOVANÝCH PARTNEROV SPOLOČNOSTI CORMEN POSKYTUJÚCICH PORADENSTVO A  SERVISNÉ SLUŽBY.

Na stiahnutie

2013 - 2023 LOVITECH, s.r.o. - Už 10 rokov s Vami...


Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk