Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Odber noviniek z lovitech.sk

Radi u nás nakupujete alebo zdá sa Vám, že by sa mohlo u nás dobre nakupovať? Pridajte sa k odberu noviniek z našej stránky potvrdením emailu. Neujde Vám žiadna akcia ani novinka. Email Vám nepošleme častejši ako 1-krát mesačne, takže žiadna plná schránka nehrozí...! :-)NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
  1. Úvod
  2. Profi produkty CLEAMEN
  3. CLEAMEN Gastro Professional na rúry a grily 1,1kg

CLEAMEN Gastro Professional na rúry a grily 1,1kg

CLEAMEN na rúry a grily z radu GASTRO PROFESSIONAL je prémiový produkt určený na odstraňovanie pripálenín z rúr na pečenie, grilov a digestorov, krbov... celý popis
Dostupnosť
Skladom u nás
10,96 €
9,13 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:VCGTG010099
Výrobca:CORMEN
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

CLEAMEN na rúry a grily z radu GASTRO PROFESSIONAL je prémiový produkt určený na odstraňovanie pripálenín z rúr na pečenie, grilov a digestorov, krbových skiel a podobne. Používa sa KONCENTRÁT BEZ RIEDENIA. Nanáša sa rozprašovačom na čistené miesta. Po nanesení nechajte 5-15 minút pôsobiť. V prípade, ak je to možné, tak nechajte znečistený povrch nahriaty na 40 stupňov (C), reakcia tak bude rýchlejšia. Po určenej dobe pôsobenia povrch dôkladne umyte čistou vodou a utrite do sucha.

Používajte dôsledne ochranné prostriedky ako gumové rukavice, okuliare, zásteru a respirátor. Zabráňte styku s pokožkou a vdychovaniu aerosoli pri aplikácii!

pH koncentrátu: 14

Identifikácia nebezpečnosti:
Zmes je klasifikovaná ako nebezpečná v zmysle nariadenia 1272/2008/ES.

Výstražné slovo - Nebezpečenstvo

Klasifikácia podľa nariadenia 1272/2008/ES:

H290Môže byť korozívna pre kovy.
H302
Škodlivý po požití.
H314
Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí

Výstražný symbol nebezpečnosti: GHS05,GHS07

CLEAMEN GASTRO PROFESSIONAL JE PRODUKTOVÁ RADA OD ČESKÉHO VÝROBCU CORMEN, KTORÁ PODLIEHA SELEKTÍVNEJ DISTRIBÚCII A ZAKÚPIŤ JU MôŽETE LEN OD ZAŠKOLENÝCH CERTIFIKOVANÝCH PARTNEROV SPOLOČNOSTI CORMEN POSKYTUJÚCICH PORADENSTVO A  SERVISNÉ SLUŽBY.

Na stiahnutie

2013 - 2023 LOVITECH, s.r.o. - Už 10 rokov s Vami...


Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk