Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Odber noviniek z lovitech.sk

Radi u nás nakupujete alebo zdá sa Vám, že by sa mohlo u nás dobre nakupovať? Pridajte sa k odberu noviniek z našej stránky potvrdením emailu. Neujde Vám žiadna akcia ani novinka. Email Vám nepošleme častejši ako 1-krát mesačne, takže žiadna plná schránka nehrozí...! :-)NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.
  1. Úvod
  2. Profi produkty CLEAMEN
  3. CLEAMEN Gastro Professional ručné umývanie riadu 1L

CLEAMEN Gastro Professional ručné umývanie riadu 1L

CLEAMEN GASTRO PROFESSIONAL ručné umývanie riadu je prémiový produkt určený na umývanie riadu a k odmastňovanie povrchov. Používa sa hlavne vo veľkých... celý popis
Dostupnosť
Skladom u nás
3,50 €
2,92 €
bez DPH
ks
Číslo produktu:VCGRN010099
Výrobca:CORMEN
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

CLEAMEN GASTRO PROFESSIONAL ručné umývanie riadu je prémiový produkt určený na umývanie riadu a k odmastňovanie povrchov. Používa sa hlavne vo veľkých stravovacích prevádzkach.

Dávkujte 20ml do 10tich litrov vody.

Vysoko koncentrovaný tekutý čistiaci prípravok pre profesionálne ručné umývanie riadov. Nezanecháva tzv. pachové stopy, pretože neobsahuje žiadne parfémové zložky ani farbivá. Prostriedok bol podrobený tanierovým testom s výbornými výsledkami. Je veľmi účinný proti mastnote a zaschnutým zvyškom jedla. Dokonale umýva všetky druhy materiálov – porcelán, keramiku, sklo, plasty a podobne. Prostriedok je možné používať aj na umývanie drevených krájacích dosiek, smaltovaného aj nerezového riadu. Je spoľahlivý pri umývaní čierneho riadu.

CLEAMEN GASTRO PROFESSIONAL JE PRODUKTOVÁ RADA OD ČESKÉHO VÝROBCU CORMEN, KTORÁ PODLIEHA SELEKTÍVNEJ DISTRIBÚCII A ZAKÚPIŤ JU MôŽETE LEN OD ZAŠKOLENÝCH CERTIFIKOVANÝCH PARTNEROV SPOLOČNOSTI CORMEN POSKYTUJÚCICH PORADENSTVO A  SERVISNÉ SLUŽBY.

Identifikácia nebezpečnosti:
Zmes je klasifikovaná ako nebezpečná v zmysle nariadenia 1272/2008/ES.

Výstražné slovo - Nebezpečenstvo

Klasifikácia podľa nariadenia 1272/2008/ES:
Spôsobuje vážne poleptanie kože a poškodenie očí.Skin Corr 1C; H314

Výstražný symbol nebezpečnosti: GHS05

Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o výrobku.
Na stiahnutie

2013 - 2023 LOVITECH, s.r.o. - Už 10 rokov s Vami...


Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk